venerdì 29 settembre 2017

Oferty pracy! Pilne!

W tym całym politycznym grajdołku i nie tylko, takie zawody są pilnie poszukiwane. Tylko gdzie znaleźć tak wybitnych fachowców???

7 commenti:

 1. A ja tak bardzo bym chciała Ci pomóc w Twoich poszukiwaniach.....jakie życie byłoby przyjemniejsze....

  RispondiElimina
  Risposte
  1. :))) Na pewno wszystkim żyłoby się o wiele lepiej!

   Elimina
 2. Pewnie gdzieś istnieją, ale jak ich znaleźć? I czy będą mieli na tyle siły, by się ze swoimi umiejętnościami przebić przez obojętność, gniew i zło?

  RispondiElimina
  Risposte
  1. Może by z tym przebiciem było jako tako, ale wszędzie by ich chciano i byłoby na zasadzie "kto da więcej". Byliby rozrywani i boję się, że z czasem cały ten zakichany świat by ich "połknął"!

   Elimina
 3. Bardzo aktualne w zwariowanym świecie. Coraz mniej serdeczności, życzliwości, prostej, ludzkiej mądrości. Zmutowało się wszystko. Pęd, ciągła walka, często nawet już nie wiadomo o co.
  Pozdrawiam :)

  RispondiElimina
  Risposte
  1. Przyznaję Ci zupełną rację. Gonitwa coraz większa, nienawiść też... i się zastanawiam dokąd zmierzamy?

   Elimina
 4. Świetna oferta, tym bardziej,że bardzo aktualna, bo dzisiaj dużo się pracuje i często kontakty towarzyskie ograniczają się do tych w pracy.Pozdrawiam Cię Grażynko serdecznie.

  RispondiElimina

Dziękuję za odwiedzenie mego wirtualnego domu i podzielenie się ze mną Twoją opinią... korzystam z okazji i życzę Ci wesołego dzionka; jeżeli wpadłaś/eś tutaj wieczorem, to spokojnego wieczorku a potem słodkich snów!